Komunikat prasowy

Startują Dni Wiosennych Okazji na Amazon.pl. Przygotuj się na wiosnę i Wielkanoc.

Startują Dni Wiosennych Okazji na Amazon.pl. Przygotuj się na wiosnę i Wielkanoc.

Dni Wiosennych Okazji Amazon potrwają do 25 marca, oferując promocje na wybrane produkty marek takich jak Sony, Garmin, OnePlus, Logitech, Philips, Tefal, Vileda, Oral-B, LEGO, Ochnik, czy Nivea.

Startują Dni Wiosennych Okazji na Amazon.pl. Przygotuj się na wiosnę i Wielkanoc.

19/03/2024

Warszawa, 20 marca 2024 r. – Amazon.pl ogłasza Dni Wiosennych Okazji Amazon, oferując do 25 marca tysiące atrakcyjnych promocji w różnych kategoriach, m.in. elektronika, dom i ogród, drogeria czy zabawki.

– Cieszymy się, że możemy zaoferować tysiące promocji, dzięki którym nasi klienci będą mogli dużo zaoszczędzić. Mamy nadzieję, że trwające wydarzenie zakupowe ułatwi im przygotowania do nadchodzącej wiosny i okresu wielkanocnego – mówi Marco Reissig, Country Manager Amazon.pl. – Mimo że świetne produkty w niskiej cenie oferujemy przez cały rok, Dni Wiosennych Okazji Amazon to czas wyjątkowych promocji udostępnianych zarówno przez największe marki, jak i małych i średnich przedsiębiorców, również z Polski. Dzięki Dniom Wiosennych Okazji Amazon klienci mogą przywitać wiosnę, kupując popularne artykuły i przedmioty codziennego użytku w wyjątkowo przystępnych cenach.

W ramach Dni Wiosennych Okazji Amazon klienci znajdą tysiące promocji w różnych kategoriach, najpopularniejszych marek, w tym De'Longhi, Krups, TEFAL, Braun, Anker, Logitech, Oral-B, PHILIPS, Sony, Barbie, LEGO czy Nivea, a także na produkty pochodzące od polskich firm, np. Ochnik, Malinowe czy Bambino.

Wiosenne wydarzenie zakupowe Amazon.pl to świetna okazja do skorzystania z 30-dniowego okresu próbnego Amazon Prime, który zapewnia nie tylko nielimitowane, szybkie i bezpłatne dostawy bez minimalnej wartości zamówienia do domu, Paczkomatów czy punktów odbioru, ale także filmy i seriale w Prime Video oraz darmowe gry w Prime Gaming.

Jak znaleźć idealną okazję?

  • WOW! Deals: klienci Amazon Prime zyskają wyłączny dostęp do ekskluzywnych promocji WOW! Deals na produkty najlepszych marek, a codziennie przez cały czas trwania wydarzenia w różnych kategoriach będą pojawiać się nowe okazje. 100 najlepszych okazji: Na specjalnej liście na stronie Amazon.pl klienci znajdą najczęściej kupowane marki i najpopularniejsze produkty.
  • Obserwuj okazję: Dzięki opcji obserwowania okazji klienci mogą sprawdzić i śledzić promocje dostępne tylko dla klientów Amazon Prime. Dzięki powiadomieniom na stronie i w aplikacji Amazon.pl możliwe jest to w dowolnym miejscu i o dowolnym czasie.
  • Powiadomienia o okazjach: Klienci mogą włączyć powiadomienia o okazjach związanych z produktami ostatnio szukanymi i oglądanymi na stronie i w aplikacji Amazon.pl. Aby ustawić powiadomienia, wystarczy odwiedzić stronę Dni Wiosennych Okazji Amazon w aplikacji Amazon. Po rozpoczęciu wydarzenia klienci otrzymają powiadomienia push, ilekroć pojawi się niższa cena na wybrany przez nich produkt.
  • Lista życzeń: Po dodaniu przedmiotów do listy życzeń klienci otrzymają powiadomienie, jeśli wybrany przez nich produkt pojawi się wśród promocji w ramach Dni Wiosennych Okazji Amazon.
  • Klienci Prime mogą również skorzystać ze specjalnej promocji – przy zakupach wybranych produktów za min. 500 zł, otrzymają przy finalizacji transakcji 75 zł zniżki.

***

Kontakt dla mediów: prasa@amazon.com

Każdy dzień jest lepszy z Amazon Prime

Amazon Prime zadebiutował w Polsce w październiku 2021 roku. Klienci Prime mają dostęp do wszystkiego co najlepsze w Amazon w zakresie zakupów i rozrywki, w tym do nielimitowanych, szybkich i darmowych dostaw milionów produktów ze sklepu Amazon.pl, bez minimalnej kwoty zamówienia, obszernego katalogu nagradzanych filmów i seriali w Prime Video oraz darmowych gier w Prime Gaming. Każdy może wypróbować Prime w ramach bezpłatnego 30-dniowego okresu próbnego, aktywowanego na stronie Amazon.pl/prime. Po tym okresie Prime będzie dostępny za jedyne 49 zł rocznie lub 10,99 zł miesięcznie.

Amazon w Polsce

Sklep Amazon.pl został uruchomiony 2 marca 2021 r. Klienci mogą robić zakupy w atrakcyjnych cenach, wybierając z katalogu liczącego ponad 400 milionów produktów w ponad 30 kategoriach i korzystać z darmowych i szybkich dostaw oraz rozrywki w ramach Amazon Prime. Amazon zainwestował w Polsce od 2012 roku ponad 18,5 mld zł. Kwota ta obejmuje zarówno wydatki kapitałowe na infrastrukturę, w tym m.in. centra logistyczne, biura korporacyjne i zaplecze technologiczne, jak i działalność operacyjną: wynagrodzenia oraz rozwój usług dla klientów. Centra Rozwoju Technologii Amazon (Amazon Development Centers) w Gdańsku, Warszawie i Krakowie dostarczają innowacyjne rozwiązania wspierające produkty i usługi Amazon na całym świecie, w tym m.in. rozwiązania głosowe Alexa. Amazon stworzył dotychczas w Polsce ponad 70 000 bezpośrednich i pośrednich miejsc pracy w dziesięciu nowoczesnych centrach logistycznych, Amazon Web Services w Warszawie i Amazon Development Centers oraz w łańcuchu dostaw, wspierającym operacje Amazon oraz w polskich małych i średnich przedsiębiorstwach, które prowadzą sprzedaż za pośrednictwem sklepu, docierając do setek milionów klientów na całym świecie.