Komunikat prasowy

Amazon.pl rozświetlił niebo największym w Polsce pokazem dronów z okazji nadchodzącego Prime Day

Amazon.pl rozświetlił niebo największym w Polsce pokazem dronów z okazji nadchodzącego Prime Day

Amazon.pl zorganizował w Warszawie spektakularny pokaz dronów z okazji zbliżającego się Amazon Prime Day – jednego z największych festiwali okazji Amazon.pl dla klientów Prime, który odbędzie się już 16 i 17 lipca.To największy, i zarazem pierwszy interaktywny, pokaz dronów w Polsce.

Amazon.pl rozświetlił niebo największym w Polsce pokazem dronów  z okazji nadchodzącego Prime Day

04/07/2024

  • Amazon.pl zorganizował w Warszawie spektakularny pokaz dronów z okazji zbliżającego się Amazon Prime Day – jednego z największych festiwali okazji Amazon.pl dla klientów Prime, który odbędzie się już 16 i 17 lipca.
  • To największy, i zarazem pierwszy interaktywny, pokaz dronów w Polsce.
  • Wydarzenie odbyło się na warszawskich bulwarach w pobliżu Centrum Nauki Kopernik i nowej kładki na Wiśle, przyciągając tłumy widzów.

Warszawa, 4 lipca 2024 – 29 czerwca Amazon.pl zorganizował pokaz dronów, świętując nadchodzący Prime Day, czyli największy festiwal promocji w sklepie Amazon.pl, który odbędzie się 16 i 17 lipca. To doskonała okazja dla wszystkich klientów Prime, którzy zyskują ekskluzywny dostęp do tysięcy produktów, w tym od globalnych i lokalnych marek.

Ten niesamowity pokaz dronów rozpoczął się tuż po zmierzchu i składał się z 260 dronów rozświetlających nocne niebo nad Warszawą serią widowiskowych wizualizacji i układów. Był to największy pokaz dronów w Polsce oraz pierwszy w kraju, który zawierał interaktywny kod QR. Podczas finału pokazu podświetlone drony ułożyły się w kod QR, który po zeskanowaniu przenosił widzów do specjalnego filmu, w którym wystąpił aktor Cezary Pazura i zaprosił do wzięcia udziału w nadchodzącym wydarzeniu Prime Day.

„Z okazji trzeciego Prime Day w Polsce przygotowaliśmy to specjalne widowisko, by pokazać, jak Amazon.pl nieustannie stara się zachwycać swoich klientów poprzez oferowanie im innowacyjnych rozwiązań i zapadających w pamięć doświadczeń” – mówi Katarzyna Ciechanowska-Ciosk, Country Leader Amazon.pl. „Ten wyjątkowy pokaz pozwolił nam podzielić się w niezapomniany sposób radością z okazji nadchodzącego Prime Day. Wierzymy, że właśnie wspólne świętowanie sprawia, że Prime Day jest tak wyjątkowym wydarzeniem dla wszystkich klientów Prime”.

Link do wideo z pokazu dronów: https://www.youtube.com/watch?v=4hBw30uSTBQ

Prime Day to coroczne wydarzenie zakupowe na Amazon.pl, podczas którego klienci Amazon Prime mają dostęp do tysięcy okazji na produkty od globalnych i lokalnych marek ze wszystkich kategorii, z szybkimi, darmowymi i nielimitowanymi dostawami produktów z logo Prime, niezależnie od wartości zamówienia, za jedyne 49 zł rocznie. Każdy, kto chce wziąć udział w Prime Day może dołączyć do Amazon Prime w ramach 30-dniowego okresu próbnego na stronie amazon.pl/primeday i skorzystać z okazji.

Tegoroczny Prime Day odbędzie się 16 i 17 lipca. Klienci Prime, którzy są zainteresowani wakacyjnymi zakupami, będą mogli teraz wiele zaoszczędzić i odkryć doskonałe i ciekawe produkty, które wpiszą się w ich gusta i potrzeby.

Każdy dzień jest lepszy z Amazon Prime

Klienci Prime mają dostęp do wszystkiego co najlepsze w Amazon w zakresie zakupów i rozrywki, w tym do nielimitowanych, szybkich i darmowych dostaw milionów produktów ze sklepu Amazon.pl bez minimalnej kwoty zamówienia, obszernego katalogu nagradzanych filmów i seriali w Prime Video, darmowych gier w Prime Gaming oraz wyjątkowych wydarzeń zakupowych. Każdy może wypróbować Prime w ramach bezpłatnego 30-dniowego okresu próbnego, aktywowanego na stronie Amazon.pl/prime. Po tym okresie Prime będzie dostępny za jedyne 49 zł rocznie lub 10,99 zł miesięcznie.