Komunikat prasowy

Blog Day One już dostępny w polskiej wersji językowej

Blog Day One już dostępny w polskiej wersji językowej

Klienci Amazon, dziennikarze, pracownicy, lokalne społeczności i wszyscy zainteresowani działaniami firmy w Polsce i na świecie mogą już teraz korzystać z polskiej wersji językowej Blog Day One. W Amazon uważamy, że każdy dzień to Day One – skupiamy się na potrzebach klientów, które zawsze są dla nas punktem wyjścia. Wykorzystujemy nowe trendy do rozwoju naszych usług oraz szybko reagujemy na zmieniające się otoczenie - tak, jakby to był pierwszy dzień naszej działalności.

Blog Day One już dostępny w polskiej wersji językowej

07/08/2020

Na blogu znaleźć można aktualności m.in. o tym jak wygląda codzienna praca w Amazon, jak firma angażuje się w rozwój zawodowy pracowników, inwestuje w Polsce, wspiera lokalne społeczności i polskich przedsiębiorców. Blog Day One jest głównym centrum informacji o Amazon dla szerokiego grona odbiorców, dlatego zachęcamy do odwiedzenia go oraz zapisania się na newsletter.

Odwiedź Blog Day One już teraz

Na blogu przeczytasz:

 • Kobiety w inżynierii – różnorodne stanowiska, inne ścieżki kariery i wspólna pasja. Jak wyglądała ich droga do sukcesu w Amazon?
  Czytaj dalej
 • Wywiad z Aleksandrą Przegalińską – filozofką i futurolożką, na temat wykorzystania sztucznej inteligencji w uczeniu dzieci.
  Czytaj dalej
 • Amazon przeciwko koronawirusowi – działania podejmowane na rzecz pracowników, klientów oraz lokalnych społeczności dotkniętych przez COVID-19.
  Czytaj dalej
 • STEM Kindloteka Online – podsumowanie 136 spotkań, warsztatów i lekcji w ramach zdalnej edukacji.
  Czytaj dalej