Komunikat prasowy

Amazon Prime świętuje drugie urodziny w Polsce wydarzeniem Wielkie Okazje Amazon Prime w dn. 10 - 11 października

Amazon Prime świętuje drugie urodziny w Polsce wydarzeniem Wielkie Okazje Amazon Prime w dn. 10 - 11 października

Amazon.pl zaoferuje w tym roku najniższe jak dotąd ceny na wybrane produkty Garmin, Oneplus, Philips, Sony i Bose.

Amazon Prime świętuje drugie urodziny w Polsce wydarzeniem Wielkie Okazje Amazon Prime w dn. 10 - 11 października

18/09/2023

Nadchodzące wydarzenie zakupowe daje klientom Prime wyłączny dostęp do tysięcy najlepszych okazji, z oszczędnościami przy zakupie produktów takich marek jak Philips, DJI, De'Longhi, Krosno, Vileda, Bosch i Lego.

Każdy, kto nie jest jeszcze klientem Prime, może wypróbować Prime za darmo i wziąć udział w Wielkich Okazjach Amazon Prime, rejestrując się na bezpłatny 30-dniowy okres próbny. Po okresie próbnym Prime kosztuje 49 zł rocznie, a więcej informacji o usłudze można znaleźć na stronie Amazon.pl/prime.

Warszawa, 18 września 2023 r. – Klienci Prime mogą oszczędzić dzięki akcji Wielkie Okazje Amazon Prime, która rozpocznie się 10 października na stronie Amazon.pll i potrwa do północy 11 października. 48-godzinne wydarzenie zakupowe zaoferuje klientom Prime wysoko obniżone ceny produktów najlepszych marek, takich jak: Krosno, Lego, Wedel, Bosch, Braun, Oral-B, Gilette, Logitech, DJI, Philips, De'Longhi i wielu innych. Klienci, którzy nie są jeszcze użytkownikami Prime, mogą dołączyć do programu lub rozpocząć bezpłatny, 30-dniowy okres próbny na amazon.pl/prime i w pełni wykorzystać możliwości Prime. Podczas dwudniowego wydarzenia zakupowego pojawią się tysiące okazji na niezbędne produkty najlepszych marek z różnych kategorii, w tym na elektronikę od: Sony, Bose, DJI, Marshall, produkty do domu i kuchni od: Tefal, Braun, Kenwood, Vileda, Gerlach, Finish, Lovela, Bryza, Woolite, Ariel, Vizir, Lenor i Fairy, ulubione zabawki od: Mattel, Lego, Playmobile i Hasbro oraz cieszące się dużą popularnością kosmetyki i środki higieny osobistej od: Oral-B, Braun, Pampers i Gillette.

Z subskrypcją Prime klienci jak zawsze mogą liczyć na darmową dostawę swoich zamówień, bez minimalnej kwoty zamówienia, nawet następnego dnia, do domu, punktu odbioru lub Paczkomatu, również w weekendy.

„Cieszymy się, że możemy świętować drugą rocznicę Prime w Polsce z naszymi klientami i zaoferować im ekskluzywną możliwość dostępu do świetnych promocji na produkty najlepszych marek. Wielkie Okazje Amazon Prime to dla naszych klientów idealny moment, by kupić ulubione produkty w niższych cenach, z darmową i szybką dosta. Dlatego warto pamiętać, by 10 i 11 października zajrzeć na Amazon.pl." - zachęca Marco Reissig, Country Manager Amazon.pl.

Aby być na bieżąco z lokalnymi wiadomościami na temat Wielkich Okazji Amazon Prime, odwiedź stronę www.amazon.pl/wielkieokazjeprime.

Każdy dzień jest lepszy z Prime

Amazon Prime zadebiutował w Polsce w październiku 2021 roku. Klienci Prime mają dostęp do wszystkiego co najlepsze w Amazon w zakresie zakupów i rozrywki, w tym do szybkich i darmowych dostaw milionów produktów, bez minimalnej kwoty zamówienia, nawet następnego dnia, obszernego katalogu nagradzanych filmów i seriali w Prime Video, darmowych gier i materiałów in-game dzięki Prime Gaming, a także do ekskluzywnych okazji Prime przez cały rok. Każdy może wypróbować Prime w ramach bezpłatnego 30-dniowego okresu próbnego, aktywowanego na stronie Amazon.pl/prime. Po tym okresie Prime będzie dostępny za jedyne 49 zł rocznie lub 10,99 zł miesięcznie. Z pakietu można zrezygnować w dowolnym momencie.

Kupuj bez obaw

Klienci mogą robić zakupy ze spokojem, wiedząc, że Amazon stoi za produktami sprzedawanymi w naszych sklepach. Ochrona Amazon ma zastosowanie do produktów zakupionych w naszych sklepach na całym świecie, a w mało prawdopodobnym przypadku, gdy klienci napotkają problemy z terminową dostawą lub stanem zakupu, niezależnie od tego, czy został on zakupiony od Amazon, czy od jednego z naszych dwóch milionów niezależnych sprzedawców, Amazon naprawi to poprzez zwrot pieniędzy lub wymianę. Amazon jest zaangażowany w godne zaufania zakupy i wspiera produkty oferowane podczas Wielkich Okazji Amazon Prime, a także setki milionów produktów oferowanych każdego dnia w naszym sklepie.

Amazon w Polsce

Sklep Amazon.pl został uruchomiony 2 marca 2021 r. Klienci mogą robić zakupy w przystępnych cenach, wybierając z katalogu liczącego ponad 400 milionów produktów w ponad 30 kategoriach i korzystać z darmowych i szybkich dostaw oraz rozrywki w ramach Amazon Prime. Amazon zainwestował w Polsce od 2012 roku ponad 18,5 mld zł. Kwota ta obejmuje zarówno wydatki kapitałowe na infrastrukturę, w tym m.in. centra logistyczne, biura korporacyjne i zaplecze technologiczne, jak i działalność operacyjną: wynagrodzenia oraz rozwój usług dla klientów. Centra Rozwoju Technologii Amazon (Amazon Development Centers) w Gdańsku, Warszawie i Krakowie dostarczają innowacyjne rozwiązania wspierające produkty i usługi Amazon na całym świecie, w tym m.in. rozwiązania głosowe Alexa. Amazon stworzył dotychczas w Polsce ponad 70 000 bezpośrednich i pośrednich miejsc pracy w dziesięciu nowoczesnych centrach logistycznych, Amazon Web Services w Warszawie i Amazon Development Centers oraz w łańcuchu dostaw, wspierającym operacje Amazon oraz w polskich małych i średnich przedsiębiorstwach, które prowadzą sprzedaż za pośrednictwem sklepu, docierając do setek milionów klientów na całym świecie.

Informacje o Amazon

Amazon wyznaje cztery zasady przewodnie: koncentrację na kliencie, a nie na konkurencji, pasję do innowacyjnych rozwiązań, zaangażowanie na rzecz doskonałości operacyjnej oraz myślenie długofalowe. Amazon dąży do tego, by być najlepszym pracodawcą, najbezpieczniejszym miejscem pracy oraz najbardziej zorientowaną na klienta firmą na świecie. Amazon jako pierwszy na świecie wprowadził m.in. następujące produkty i usługi: opinie klientów, zakupy za pomocą jednego kliknięcia, spersonalizowane rekomendacje, Prime, Fulfillment by Amazon, AWS, Kindle Direct Publishing, Kindle, program Postaw na Swój Rozwój, tablety Fire, TV Fire, Amazon Echo, Alexa, technologia Just Walk Out, Amazon Studios i Deklarację Klimatyczną (The Climate Pledge). Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź biuro prasowe i naszego bloga Aboutamazon.pl oraz śledź nas na Facebooku, Instagramie, Twitterze @AmazonNewsPL i YouTube.